O nas

KASIA and PIOTR W styczniu 2017 roku pojechaliśmy do Peru w celu poznania szamańskiej dżungli amazońskiej. Jednak pole pokierowało nas inaczej: po dwóch tygodniach spędzonych w dżungli, w sposób absolutnie nieprzypadkowy, wylądowaliśmy kilka tysięcy kilometrów dalej: w Cuzco, a następnie na Machu Picchu.

Przeżyliśmy w Peru wiele przygód, „zdobywaliśmy” Machu Picchu tak, jak na to zasługiwało: w pocie czoła, ale i z wielką radością. Trudno opisać pozostałe uczucia i emocje, które towarzyszyły nam, kiedy odczuwaliśmy energię i pole informacyjne budowniczych Złotego Miasta w chmurach, Inków. Jednak na pewno czuliśmy wielką tajemnicę i duchowość tej starej cywilizacji.

O Inkach i ich protoplastach wciąż niewiele wiadomo, chociaż pozostało po nich wiele fascynujących śladów – właśnie w okolicach Cuzco.

Jednak od czego mamy świadomość i serce?

Postanowiliśmy wejść w komunikację z „duchem” narodu inkaskiego.

W pewnym stopniu nam się to udało. Było to bardzo głębokie przeżycie.

Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy teraz nie zaproponowali osobom zainteresowanym duchowymi wyprawami wspólnego wyjazdu z nami do „Pępka Świata” – Cuzco.

Nasza propozycja to niepowtarzalne warsztaty rozwoju świadomości w Peru (Cuzco, Machu Picchu, Święta Dolina Inków). Przygotowujemy również duchowe wyprawy do Bośniackiej Doliny Piramid (najstarsze i największe piramidy na Ziemi).

Katarzyna Świstelnicka o sobie

Kiedyś chciałam prowadzić Biuro Podróży, fascynowały mnie inne kraje, ludzie i ich obyczaje. Jako germanistka z wykształcenia pracowałam kilka lat jako pilotka wycieczek zagranicznych, równolegle z moją główną działalnością wykładowcy języka niemieckiego na Uniwersytecie Szczecińskim.

W tym okresie rozwijałam się także duchowo, studiując mniej lub bardziej dogłębnie różne kierunki holistycznego podejścia do człowieka.

Dziewięć lat temu nastąpił zwrot w moim życiu: poznałam kwantowe uzdrawianie świadomością. Mechanika kwantowa i kreacja z pola energii punktu zerowego zagarnęły cały mój czas i moją uwagę, powodując gwałtowny rozwój świadomości.

Od tego czasu wraz z Piotrem Kalińskim w Kwantowa Szkoła Kreacji prowadzimy warsztaty rozwoju świadomości, Interaktywne Platformy Transformacji® i inne. Jesteśmy założycielami Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK, szeroko propagującego kwantowe (scentrowane na sercu) podejście do rzeczywistości. Napisałam też dwie książki o kwantowym uzdrawianiu świadomością („Magiczny dwupunkt”) oraz korzystaniu z mocy świadomości („Interaktywne Platformy Transformacji. Rekonfiguracja.”)

Obecnie do mojej działalności zalicza się jeszcze organizacja duchowych warsztatów w Peru i Bośni.

Piotr Kaliński o sobie

Przez wiele lat pracując jako ekonomista w różnych firmach funkcjonowałem równocześnie w „równoległym” świecie niezgody na rzeczywistość wokół. Prawdy głoszone przez media głównego nurtu nie były ( i nadal nie są) moimi prawdami.

Od trzydziestu lat poszukiwałem sensu życia, głównie uczestnicząc w niezliczonej ilości szkoleń, śledząc doniesienia alternatywnych mediów i rozmawiając z ludźmi. dziewięć lat temu poznałem uzdrawianie kwantowe i pola transformacji. Od tego czasu stałem się innym człowiekiem – moja świadomość gwałtownie ewoluowała w miłości i empatii. Niczym nieograniczony rozwój i pomoc ludziom stały się moim celem.

Od tego czasu wraz z Kasią w Instytucie Świadomości Kwantowej SKiSK prowadzimy warsztaty rozwoju świadomości, Interaktywne Platformy Transformacji® i inne. Jesteśmy założycielami Instytutu Świadomości Kwantowej SKiSK, szeroko propagującego kwantowe (scentrowane na sercu) podejście do rzeczywistości. A od stycznia 2017 stałem się jeszcze globtrotterem!